Choď na obsah Choď na menu
 


Začiatok 2015 predo dvermi

20. 3. 2015

28.03.2015 sa uskutoční 1. ligový turnaj v Podlipníkoch pri Prešove.

Na tomto turnaji si budem obhajovať 1. miesto z minulého roka.
sdc14954.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Jediná zmena, ktorá sa uskutočni v tomto roku je v tom, že všetkým sa škrtajú všetky body v ranku a všetko začína odznova, resp. body z turnajov sa už nebudú obhajovať.

Koeficienty: 

MSR - koef. 2,0
Ligový turnaj - koef. 1,5
Boccia Masters - koef. 1,5
Ostatné turnaje - koef.1

Body z turnajov za umiestnenie :

1.miesto - 20 bodov
2.miesto - 17 bodov
3.miesto - 15 bodov
4.-15.miesto - o jeden bod menej
16. a vyššie miesto - 1 bod

 

Pevne verím, že aj v tomto roku mi budete silnou podporou ako to bolo v roku minulom a verím, že ja budem aj naďalej podávať presvedčivé výkony a nesklamem Vás.

 

Nakoniec pripájam pozvánku na turnaj od samotných organizátorov:

Do Prešova, respektíve do Podlipníkov zavítajú najlepší boccisti Slovenska, naši reprezentanti na paralympijskych hách, svetových pohároch, majstrovstvách Európy a sveta. Svoje boccistické umenie by nám mali predviesť účastníci niekoľkých paralympiád Robo Ďurkovič a Martin Strehársky v BC4-ke, BC3-kár Adam Burianek, nominovaný na aprílovú Európu v Barcelóne, či náš doposiaľ úradujúci Majster Európy a momentálne druhý hráč svetového rebríčka (BC4) Samuel Andrejčík. Za domácich im budú, dúfajme, úpešne sekundovať v BC4-ke Marián Klimčo, Anna Mihová, Miro Prášil, Irena Mihová a v BC3 Marián Košťál a Boris Klohna.

Radi by ste vedeli o boccii viac, chcete vidieť našich najlepších boccistov v akcii? Pozývame Vás, našich fanúšikov, priaznivcov, divákov, zástupcov verejnosti, médiá a všetkých ostatných, ktorí by sa prípadne radi boccii v budúcnosti venovali alebo poznajú niekoho, pre koho by mohol byť tento šport vhodný. Prídte do Podlipníkov fandiť, povzbudzovať a zabaviť sa. Tešíme sa na Vás!

Tak boccii zdar !